Panie Maciarewicz, Prezydent Putin pyta, kto w Warszawie podłożył bombę w samolocie prezydenckim.

Artykuł był opublikowany 14.12.2017 r. w serwisie Blog.onet.pl. Obecnie nastąpiła likwidacja tego serwisu blogowego.

********

Pan Prezydent Putin powiedział m.innymi:

„- Jesteśmy zmęczeni tymi blefami. Mamy po prostu dość tych bzdur. Nie było żadnych eksplozji. Ustalili to polscy i rosyjscy eksperci. Współczujemy Polsce. To smutna historia. Ale ta spirala śledztw wyszła spod kontroli. Ludzie nie powinni wymyślać. Tragedia to tragedia. Czemu robi się z niej sprawę polityczną. Dla krótkiego wzrostu poparcia? Dorośnijcie. Musicie być dojrzalsi – powiedział Putin. – Jeśli w samolocie były wybuchy – samolot skąd leciał, z Moskwy? Z Warszawy – to znaczy, tam je podłożono (…) Szukajcie w takim razie u siebie – dodał”.

Więcej w >>> https://wiadomosci.wp.pl/mamy-dosc-tych-bzdur-stanowcze-slowa-putina-o-katastrofie-smolenskiej-6198282267133569a

Komentarz : Panie Macierewicz, od przeszło dwóch lat rządzicie Polską, dlaczego do tej pory nie wskazaliście osób, które podłożyły bombę w samolocie prezydenckim lecącym bezpośrednio z Warszawy na uroczystości katyńskie w kwietniu 2010 roku?

Jako Polak, żałuję, że jasną i przejrzystą odpowiedź psychotycznym środowisko od tzw. bomby smoleńskiej musiał  dać Prezydent  Rosji,  a nie polska elita intelektualna. Polscy naukowcy w zdecydowanej większości podkulili ogon przed PiS(nagrano spotkanie naukowców z posłami PO ws. Smoleńska. Dlaczego taśma jest tajna? http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nagrano-spotkanie-naukowcow-z-poslami-po-ws-smolenska-dlaczego-tasma-jest-tajna/znm8zqn)

Ba, ogon podkuliła zdecydowana większość  polskich satyryków którzy za rządów PiS boja się żartować  z „osiągnięć”  tzw. komisji smoleńskiej.

 A może czas na wymianę , przynajmniej części polskich elit , jeżeli nie stać ich na odwagę  zdecydowanego sprzeciwu wobec  narzucania polskiemu społeczeństwu pisowskiej wersji katastrofy smoleńskiej?

Reklama